Näonaha noorendamine

Miljonid naised soovivad hoolimata oma vanusest alati ilust särada. Loomulikult mõjutab naha välimust näonaha seisund ja ennekõike selle siidisus ja tihedus. Loomulikult võib iga daam siluda kõik kortsud, pinguldada nahka ja anda sellele ilusa välimuse, oluline on ainult teha kõiki protseduure iga päev, süüa tervislikku toitu ja loobuda kõigist halbadest harjumustest, siis nägu nooreneb.

Naha noorendamine kodus

Enne naha noorendamist erinevate vahenditega peate kõigepealt muutma oma dieeti, et küllastada keha ja nahka vajalike vitamiinidega. Lisage oma toidule palju värskeid köögivilju, puuvilju, samuti pähkleid ja paljusid muid tervislikke toite. Keha puhastamiseks on hea igal hommikul juua klaas filtreeritud vett - see mõjub suurepäraselt näonahale.

Lisaks erinevatele maskidele, noorendavatele kreemidele sisaldab protsess ka näoharjutusi ja massaaži. On palju erinevaid massaaži-, vibreerivaid ja silitavaid tegevusi.

Kui teete neid iga päev, toonivad nad ideaalselt näolihaseid, pärast mida kortsud silutakse.

Tõhusad viisid ja vahendid

Tänapäeval on kodus näo noorendamiseks palju retsepte. Nende hulka kuuluvad puhastusmaskid, vedelikud, kreemid jne.

Puhastav vahukreem:

  1. Kõigile nahatüüpidele. Selle omatehtud kreemja vahu valmistamiseks vajate: 2 spl. lusikad jogurtit ilma kontsentraatide ja lisanditeta, 1 spl. lusikatäis mett ja mandliõli, samuti 1 riivitud kiivi. Valmis kreem-vaht tuleb määrida kergelt niisutatud näoga massaažiliigutustega. See vaht puhastab suurepäraselt näo meigist ja täidab igapäevase puhastusvahendi rolli.
  2. Kuivale nahale. Te vajate: 1 tass kõrge rasvasisaldusega koort, mis on segatud munakollasega, 3 spl. supilusikatäit sidrunimahla ja 1 spl. lusikatäis brändit. See kreemjas vaht aitab niisutada kuiva nahka ja puhastada seda õrnalt.
  3. Rasusele nahale sobib kõige paremini kuiv kreem-vaht pulbri kujul. Samuti pole selle valmistamine keeruline. Vala 2 spl kaussi. supilusikatäit kuiva kaerahelbeid ja sama palju maitseta rohelist teed, laske see kõik läbi segisti, et saada pulber. Valage valmis pulbrit veidi peopesale, tilgutage sellele paar tilka vett ja määrige märga nägu õrnade masseerivate liigutustega, lõpus peske see sooja veega maha.

Näo noorendamine tuleks läbi viia terviklikult, kasutades kõiki vahendeid: vahud, kreemid, maskid.

Näo noorendav kreem

Kodu noorendamiseks vajate spetsiaalset kreemi, mis koosneb mitmest koostisosast.

Sellise kreemi koostis sisaldab mesilasvaha ja konkreetse nahatüübi jaoks valitud eeterlikud õlid mängivad aktiivse komponendi rolli:

  • normaalsele nahale - sidrun, apelsin;
  • kuivadele - purustatud kurereha ja roosipuu lehtedele;
  • õline - sidrun;
  • segatud nahale - piparmünt ja neroli.

Lavendlit võib lisada ka igale nahatüübile.

Sellise kreemi valmistamiseks näo noorendamiseks peate esmalt valmistama roosa puljongi järgmiselt: 1 spl. valage lusikatäis värskeid või kuivi roosi kroonlehti klaasi kuuma veega, pange aeglasele tulele, keetke 5 minutit pärast keetmist. Seejärel jahutame, filtreerime. Lisage valmis roosa puljong 1 spl. lusikatäis mett ja soojendage seda veevannis. Samal ajal sulata metallist kausis 2 spl mesilasvaha. lusikad ja segage see 1 spl. lusikatäis sheavõid, kuumust välja lülitamata. Seejärel lisatakse mesilasvahale 1 spl. lusikas mandli- ja kookosõli.

Kokkuvõtteks: valage roosa puljong meega massisse ja klopi vispliga, lülitage kuumus välja ja jahutage. Valmis kreemiga määrime nägu iga päev massaažiliigutustega, kuni see on täielikult imendunud.

Vananemisvastane õli

Maailmas on palju kosmeetilisi õlisid, mis täidavad näol erinevaid rolle. Esimene õlide rühm niisutab kuiva nahka, kaitstes seda ketenduse ja pragunemise eest.

Teine toodab näärmete kaudu nahaalust rasu, mis parandab rasuse naha tervist. Ja kolmas, pingutage nahka, siluge väikesed kortsud.

Räägime kolmandast õlide rühmast üksikasjalikumalt:

  1. Castor.Kõige sobivam kuivale nahale. Täiuslikult niisutab, eemaldab ketenduse, silub kortse (sagedase kasutamise ajal). Tulenevalt asjaolust, et see õli on väga toitev ja kasulik, eriti kuivale tundlikule nahale, on lubatud seda kasutada silmaümbruse piirkonnas.
  2. Palm.Seda õli peetakse multifunktsionaalseks, kuna see ravib suurepäraselt naha vitamiinipuudust, pinguldab väiksemaid lõikeid ja haavu, niisutab, pehmendab, värskendab nahka ja silub kortse. Seda müüakse apteekides mitut sorti - kivi (palmituum) ja kivideta (punane palm). Kõik need ei erine kasulike omaduste poolest.
  3. Kookospähkel.Noh toidab, noorendab, toniseerib, niisutab. Sobib rohkem kuivale ja tundlikule nahale. Seda õli on väga hea näole kanda enne randa minekut või talvel, kui nägu võib kannatada madalate temperatuuride käes.
  4. Mandel.Toidab, niisutab, eemaldab peened kortsud, aitab suurepäraselt silmaümbruse piirkonnas. Eksperdid soovitavad seda õli eelkõige inimestele, kellel on väga kuiv nahk, mis on kaotanud oma ilu ja sileduse.
  5. Avokaado.Sobib igat tüüpi nahale. Täiuslikult noorendab, niisutab, muudab näo siledaks, siidiseks. Võimalus parandada kahjustatud nahapiirkondi.

Fraktsionaalne naha noorendamine

Mõne aja pärast surevad peaaegu kõik rakud välja või kaotavad oma aktiivsuse. Niisiis, selleks, et need uuesti toimima hakkaksid, kasutatakse mõnikord fraktsionaalset laser noorendamist.

Kosmeetik annab teile nõu, millist vananemisvastast vahendit on parem valida. Kuid ikkagi on hea kasutada kõiki noorendamise võimalusi korraga, sest rakke tuleb uuendada nii naha pinnal kui ka selle sügavusel.

Kui laserkiir suunatakse nahale, algavad selle rakud:

  • soojendada ja ärgata;
  • mittetöötavad rakud hakkavad täielikult surema ja kukkuma;
  • ärganud rakud jagunevad ja taastavad tühja mikrotsooni;
  • uuendatakse elastiini ja kollageeni sünteesi.
enne ja pärast näonaha noorendamist kodus

Selle tehnoloogia mõju on erinev, sõltuvalt sellest, kui sügavale tala läheb. Ja seetõttu jaguneb murdosa noorendamine järgmisteks osadeks:

  1. Ablatiiv. Selle protsessi käigus eemaldatakse surnud mikroosakesed laseriga naha pinnalt ja häiritud piirkonnad tõmbuvad aja jooksul kokku. Pärast sellist noorendamist muutub nahk siledaks, nagu pärast tõstmist, alates esimesest kasutuspäevast.
  2. Mitteablatiivne. Selle koostoime korral toimub uute mikrotsoonide, elastiini ja kollageeni loomine samamoodi, kuid naha sügavusse siseneb ainult laser. Pärast seda on noorusliku naha mõju tunda pikka aega.

Fraktsionaalne noorendamine viiakse läbi, kui:

  • rasked venitusarmid, armid või nn ämblikveenid;
  • laienenud poorid;
  • vinnid;
  • pigmentatsioon;
  • nahk on lõtv, lõtv ja kaotanud oma ilu;
  • silmade ümber tekkisid kortsud ja varesejalad.

Sellist noorendamist ei tohiks siiski teha, kui:

  • näonahk on põletikuline;
  • infektsioon nahal;
  • allergilised reaktsioonid;
  • pahaloomulised kasvajad piirkonnas, kus laserkiir läbib;
  • epilepsia.

Ülaltoodust nähtub, et näidustusi on rohkem kui vastunäidustusi, seetõttu saavad peaaegu kõik inimesed sellist protseduuri kasutada, kuid sellegipoolest, et mitte kahjustada nende tervist tulevikus, on soovitatav läbida täielik kontroll. enne seda haiglas.

Seadmed ja aparaadid

Algset koduse naha noorendamise seadet peetakse darsonvaliks. See seade uuendab aegunud rakke impulssvoolu abil. Lisaks kortsude silumisele eemaldab see liigsed rasvakihid, akne, aknejärgsed, samuti armid ja armid.

Sellise seadmega noorendamise aeg on 10 seanssi 15 minutit. See on väga hea, kui teete 4 seanssi aastas.

Enne darsonvaliseerimise alustamist peate tegema järgmist.

  1. Eemaldage kõik kaunistused.
  2. Määrige nahka alkoholivaba kreemiga, vastasel juhul võivad tekkida nahavigastused.
  3. Töötle elektroodi alkoholiga ja sisesta seadmesse.
  4. Rasusele nahale tuleb lisaks kreemile piserdada puudrit.
  5. Sädeme väljumise vältimiseks toeta sõrmega aluses olevat elektroodi ja veendu, et sinu läheduses ei oleks teisi inimesi ega metallesemeid.

Seade peaks töötlema kõiki näopiirkondi. Armide ja armidega kohtades hoidke seadet kauem. Liigutage seadet mööda massaažijooni. Seansside vahel peab olema 1 -päevane puhkeaeg.